کلینیک فیزیوتراپی در تهرانپارس

فیزیوتراپی یکی از شاخه های توانبخشی است که با هدف کمک به بیماران در حفظ یا بهبود توانایی های جسمانی خود انجام می شود.

متخصصان فیزیوتراپی یا همان فیزیوتراپیست آنها با بیمارانی کار می کنند که حرکات آنها ممکن است به دلیل افزایش سن ، بیماری ، عوامل محیطی یا خطرات ورزشی تضعیف شود.

فیزیوتراپی همچنین به معنی درمان هرگونه درد ، بیماری یا آسیب با روش های فیزیکی است.

متخصصان فیزیوتراپی ما در کلینیک فیزیوتراپی در تهرانپارس به دنبال شناسایی و به حداکثر رساندن کیفیت زندگی و پتانسیل حرکتی از طریق پیشگیری ، مداخله (درمان) ، ارتقاء و توانبخشی هستند.

توانبخشی به این معنی است که کسی را قادر به انجام کاری می کند که دیگر نمی تواند درست یا اصلاً انجام دهد ، اما قبلاً قادر به انجام آن بود – یعنی بازیابی توانایی یا توانایی ها.

ترفیع به معنای فرایند توانمندسازی افراد برای افزایش کنترل و بهبود سلامت خود است.

فیزیوتراپی یک علم بهداشت بالینی است فیزیوتراپی درمان جایگزین نیست. این یک علم بهداشت بالینی است. درمانگران فیزیک موضوعات علوم پزشکی را در دانشکده پزشکی مورد مطالعه قرار می دهند که شامل آناتومی ، داروسازی ، فیزیولوژی و موارد دیگر است تا بتوانند آموزش بهداشت مورد نیاز برای پیشگیری ، تشخیص ، درمان ، توانبخشی و غیره را در بیماران مبتلا به مشکلات جسمی کسب کنند.

متخصص فیزیوتراپی متخصص در معاینه و درمان افراد مبتلا به بیماریهای قلبی ، سینه و عضلانی و عصبی عضلانی است و بر شرایط و مشکلاتی که توانایی حرکت و عملکرد موثر بیماران را تضعیف می کند متمرکز می شود.فیزیوتراپی با ارائه برنامه درمانی مناسب به بیماران کمک می کند تا حد امکان در هر سنی فعال باشند.

فیزیوتراپیست ها متخصصان اعصاب ، ماهیچه ها و استخوان ها هستند که آسیب ها یا بیماری هایی را که بر نحوه حرکت و عملکرد شما تأثیر می گذارد ، درمان می کنند. آنها برای بازگرداندن حداکثر عملکرد از دست رفته در اثر آسیب ، بیماری یا ناتوانی ناشی از افزایش سن نهایت تلاش خود را می کنند.

در کلینیک فیزیوتراپی در تهرانپارس چه خدمات ارائه می شود؟

  • مگنت تراپی 
  • شاک ویو تراپی 
  • لیزر درمانی با لیزرپرتوان
  • تکارتراپی
  • کشش ستون فقرات
  • جریان های الکتریکی
  • تمرینات ورزشی و حرکات اصلاحی

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در تهران پارس – کلینیک فیزیوتراپی در تهرانپارس – مرکز فیزیوتراپی در شرق تهران – کلینیک فیزیوتراپی در حکیمیه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست