فیزیوتراپی در شرق تهران

فیزیوتراپی یک رشته مراقبت های بهداشتی با تحصیلات عالی است که بر مدیریت و پیشگیری از درد، آسیب، ناتوانی و نقص تمرکز دارد.

متخصصان این رشته که فیزیوتراپیست نام دارد افراد را در هر سن، پیشینه و تجربیات با تمرکز بر بهبود سلامت و دستیابی به اهداف خود از طریق درمان مبتنی بر شواهد می بینند.

فیزیوتراپیست از دانش خود برای کمک به افراد با هدف بهبود عملکرد با مدیریت بهتر درد، پیشگیری از بیماری و تسریع فرایند درمانی کمک می کند.

فیزیوتراپیست ها متخصص در ساختار بدن انسان و حرکت آن هستند. آنها با افراد در هر سنی کار می کنند تا طیف وسیعی از بیماری ها از جمله آسیب های ورزشی و شرایط اسکلتی- عضلانی و همچنین بیماری های مزمن مانند دیابت، چاقی، آرتروز و سکته را درمان کنند.

فیزیوتراپیست ها در ارزیابی، تشخیص، برنامه ریزی و مدیریت مراقبت از بیمار نقش دارند.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی متین نوین (فیزیوتراپی در شرق تهران) خدمات تخصصی فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس متدهای روز دنیا به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می دهند.

چه زمانی باید به فیزیوتراپیست مراجعه کنم؟

طیف گسترده ای از محرک ها وجود دارد که ممکن است منجر به ارجاع یا انتخاب یک فیزیوتراپیست شود. این شامل همه چیز از آسیب های ورزشی گرفته تا بیماری های مزمن می شود. برخی از دلایل معمول برای مراجعه به فیزیوتراپیست عبارتند از:

  • دیابت
  • آرتروز
  • پوکی استخوان
  • چاقی
  • سکته مغزی و سایر بیماری های عصبی مانند بیماری پارکینسون یا مولتیپل اسکلروزیس
  • سرطان، مراقبت های تسکینی و لنف ادم
  • آسیب های اسکلتی عضلانی و ورزشی
  • مدیریت درد
  • آسیب های ورزشی و پیشگیری

در فیزیوتراپی تمرکز زیادی بر توانمندسازی افراد برای سالم بودن از طریق آموزش، ورزش و اصلاح سبک زندگی وجود دارد.

یک فیزیوتراپیست با آموزش عادات سالم مادام العمر به شما کمک می کند تا با داشتن سبک زندگی سالم ، کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید.

متخصصان فیزیوتراپی علاوه بر کمک به روند درمان ، احتمال بروز مجدد درد و آسیب دیدگی را نیز به حداقل می رسانند.

فیزیوتراپی برخلاف جراحی ، روشی ایمن ، غیر تهاجمی و بسیار کم هزینه تر است که نیاز به استفاده از داروهای شیمیایی و انجام جراحی های ضروری را به حداقل می رساند.

فیزیوتراپیست ها مراقبت از بیماران را در طیف وسیعی از مشکلات اسکلتی عضلانی، قلبی و عروقی و عصبی ارزیابی، تشخیص، برنامه ریزی و مدیریت می کنند. آن‌ها به بیماران مبتلا به مدیریت بیماری مزمن کمک می‌کنند، توصیه‌های اصلاح سبک زندگی و خود مدیریتی را ارائه می‌کنند، وسایل کمکی و لوازم خانگی را تجویز می‌کنند، تمرین‌ها را هم برای بیماران و هم برای مراقبین تجویز و نظارت می‌کنند.

فیزیوتراپیست ها اغلب به عنوان بخشی از تیم های چند رشته ای می توانند به درمان طیف وسیعی از بیماری های مزمن کمک کنند. آنها برای طراحی برنامه های مراقبت فردی آموزش دیده اند که به بررسی عوامل خطر ناشی از بیماری های همراه و محدودیت های فیزیکی در افراد مبتلا به بیماری های مزمن کمک می کند.

تجهیزات کلینیک فیزیوتراپی در شرق تهران

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی کمردرد – فیزیوتراپی ستون فقرات – فیزیوتراپی در شرق تهران – بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهرانپارس – فیزیوتراپی خوب در شرق تهران – فیزیوتراپی در تهرانپارس شرقی – فیزیوتراپی در تهرانپارس غربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست